دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 50 views
  • یک نظر

دانلود بازی سیمز the sims برای پلی استیشن دو با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد  دانلود بازی سیمز

بار دیگر با نسخه اول بازی سیمز برای کنسول پلی استیشن دو برای به ارمغان آوردیم! بازی سیمز یکی از معروفت ترین و بهترین بازی های هست که کاربران متعددی از این بازی خاطر دارند. تنها بازی هست که توانسته رکورد دانلود کننده خود را در سطح جهان بزند. بازی سیمز یک بازی واقعیت زندگی رو دنبال میکند.

در بازی هاروست مون نسخه که برایپلی استیشن وان آمده بود یک نسخه مدرن و جدید که در رابطه با ساخت یک زندگی عالی بود در روستا که این بازی در سال ۱۹۹۴ عرضه شد. بعد از چند سال بعد کمپانی سیمز نسخه اول بازی خود رو انتشار کرد.

دانلود بازی سیمز

بازی سیمز که در اویل یک بازی کسل کننده برای کاربران محسوب میشد. اما با گذشت زمان و جذابیت داخل بازی توانست یک بازی موفق در کنسول دو باشد. همواره این بازی رو در سایت هایی دیگر با اندک مبلغ به فروش میرسانند. اما شما میتوانید اینت بازی بصورت رایگان دریافت کنید.

داستان بازی سیمز نسخه اول

در این بازی شما به عنوان یک قهرمان اصلی زندگی خود باید کار های بزرگی برای موفقیت خودتون انجام دهید. شب و روز کار کنید تا بتوانید برای خودتون یک مسکن خوب داشته باشید. شیرینی بازی از جایی شروع میشود که شما توانستید یک شغل مناسب و یک مسکن مناسب در اختیار بگیرید. حالا شما یک جوان تازکار برای شروع موفقیت های داخل زندگی هستید. بازی سیمز روایت بازی هاروست مون رو به تصویر میکشد.

که در آن بازی یک جوان در مزرعه خود زندگی میکرد با تلاش های بی وقفه شبانه روزی توانسته بود برای خود درآمد زیادی از طریق نگهداری گاو و گسفند و مرغ و همچنین برداشت محصولات داشته باشد. در بازی سیمز هم علاوه بر تصور های بهتر میتوانید زندگی در شهر را تجربه کنید

زندگی موفق در بازی سیمز

زندگی در شهر برای شما بهتر است چرا که شما میتوانید مسکن بهتر بسازید برای خانه خودتون از مبل های راحتی و وسایل تزئینی خریداری کنید. سیمز تنها جمع آوری ثروت نیست! بله شما در این بازی باید آماده ازدواج با یک خانوم خوشگل و خوشتیپ داشته باشید. در خواست دوستی میدید و بعد از مدتی اون خانوم بعنوان زن خودتون به خانه خودتون میبرید. صبر کنید هنوز جذابیت های این بازی تمامی ندارد!

شما علاوه بر ازدواج میتوانید برای خودتون بانک های بزرگ احداث کنید درآمد زندگی خودتون بالاتر ببرید. در مسابقات تابستانی و مهمانی ها بدرخشید.

نام: دانلود بازی سیمز برای پلی استیشن دو

فرمت: RAR

نسخه : اول

حجم: ۴۳۰ MB

توسعه دهنده: EAV

منبع: Softdl98.com

تصاویری از بازی

تصویر بازی سیمز نسخه اول بازی سیمز محیط بازی سیمز

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط
  1. Amir :
    [ ۰۱/۰۷/۱۱ ]

    ممنونم از مدیر عزیز