دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 112 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۲۵۴ اینستاگرام برای اندروید با لینک رایگان و مستقیم از سافت دی ال۹۸

توضیحات نسخه ۲۵۴ اینستاگرام

اینستاگرام آپدیت شد! ظهر روز دوشنبه در تاریخ ۵ مهر ماه سال ۱۴۰۱ سایت رسمی اینستاگرام انتشار نسخه جدید ۲۵۴ اینستاگرام برای موبایل های اندروید خبر داد. این شبکه مجازی که حدود یک هفته در کشور ایران توسط وزارت ساماندهی در حالت قفل و فیلترینگ در آمده است. اما با این حالا کاربران با استفاده از فیلتر شکن میتوانند به این شبکه مجازی دست پیدا کنند. دلیل قفل اینستاگرام آشوبات اخیر در ایران میباشد. هم اکنون میتوانید از آخرین نسخه اینستاگرام رو دانلود و سپس نصب کنید.

نسخه 254 اینستاگرام

آخرین نسخه فعلی اینستاگرام نسخه ۲۵۴ میباشد. پس شما با نصب این برنامه از آخرین آپدیت اپلکشین مجازی اینستاگرام برخوردار میشود. امروز اینستاگرام یکی از بهترین و بزرگترین شبکه های اجتماعی در فضای مجازی میباشد.از این شبکه اجتماعی روزانه ۴۰ میلیون فقط از کشور ایران مورد استفاده قرار میدادند.که آمار ها نشان می دهد در کشور ایران از هر صد نفر هشتاد چهار نفر از این شبکه اجتماعی برخوردار هستند.

استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام

از شبکه اجتماعی اینستاگرام روزانه نزدیک ۸۰۰ میلیون نفر بازدید میکنند. که یک رقم بسیار بالایی میباشد. حال شما میتوانید از این شبکه اجتماعی بصورت چت صوتی و تصویری با دوستان خود در ارتباط باشید. دوستانی که از شما دور هستند و خارج از کشور زندگی میکنند. و امکان تماس برای شما مقذور نیست! سپس میتوانید بصورت رایگان از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با فامیل و قوم خویشاوندان ارتباط برقرار کنید.

از این شبکه اجتماعی میتوانید بصورت پست اطلاعات خودتون به دیگران انتقال دهید. یا بصورت داستان استوری کار هایی که روزانه برای شما اتفاق می افتد با دیگران اشتراک بگذارید.از اینستاگرام شرکت در لایو های زنده استفاده کنید. با دوستان خود بصورت زنده یک یا چند نفره در یک اتاق لایو با همدیگر حرف بزنید. هم اکنون نسخه جدید اینستاگرام دانلود کنید.

نام اپلکشین: نسخه ۲۵۴ اینستاگرام

فرمت: RAR

فرمت: ۵۴ MB

توسعه دهنده: خود سایت اینستاگرام

تاریخ انتشار نسخه: ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲

منبع: Softdl98.com

 

تصاویر از محیط برنامه

تصویر نسخه 254 اینستاگرام محیط برنامه اینستا

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط