دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار کنترل پردازنده ۱۱٫۱٫۰٫۳۴ Process Lasso برای پردازنده ۶۴ بیتی با لینک رایگان و مستقیم

درباره نرم افزار کنترل پردازنده Process Lasso

اکثر کاربران سیستم عامل ویندوز راهی برای بهینه سازی سرعت کامپیوتر خود میگردند.اکنون فکر و نگرانی نداشته باشند. چون نرم افزار Lasso همانند یک نرم افزار کاربردی برای شما کار میکند. این برنامه به شما کمک میکند تا سرعت پردازنده خودتون تا حدی کنترل کنید! با توجه به منابع بعضی از برنامه ها و بازی ها سرعت پردازنده شما افت شدید میکند و این عامل باعث میشود تا سیستم کامپیوتری شما به شدت با کندی سرعت و یا دچار هنگی شود. اما با این نرم افزار میتوانید اولویت منابع پردازنده خودتون رو کنترل کنید و از شر هنگ یا کندی سرعت خلاص شوید.

Process Lasso

نرم افزار کنترل پردازنده Process Lasso

نرم افزار Process Lasso یک نرم افزار اتوماسیون و بهینه سازی فرایند سیستم عامل ویندوز است.لذا این برنامه از تنظیم الگوریتم های مانند ProBalance گرفته تا قوانین ایجاد شده توسط کاربر و تنظیمات پایدار مانند وابستگی سی پیو و کلاس های اولویت و همچنین کنترل کامل برنامه های اجرا شده در سیستم عامل ویندوز را برعهده دارد.

این نرم افزار از فناوری منحصربفرد بهره میبرد که امکان پاسخ دهی و پایداری کامپیوتر شما رو تا حدی افزایش می دهد. این مجموعه ای ازبهترین  روشها برای اختیار گرفتن کامل اینکه سی پیو شما برای اجرای  برنامه های مختلف آدرس دهی می شود، را ارائه می کند. می توانید انتخاب نمایید چه پردازنده هایی و با چه اولویت هایی بایستی اجرا شوند، و کدام یک از هسته های پردازنده شما بایستی برای آین کار تعیین شوند.

این برنامه ویژگی و قابلیت های از جمله جلوگیری از انحصاری نمودن پردازنده توسط پردازه های خاص و همچنین بهینه سازی پویای اولویت بندی به منظور تعادل سیستم که میتوانید از قابلیت کنترل پردازه این برنامه باشد. اما این برنامه علاوه بر ذخیره نمودن اولویت های پردازه ها برای نمونه آتی میتواند ذخیره پیوستگی پردازنده برای نمونه های آتی رو نیز داشته باشد. حالت مخصوص بازی نیاز دارد. در این شرایط پردازنده خود را به حالت بازی در میارید تا پردازنده خوبی به بازی برسد.

  • لاگ نمودن تمام برنامه ها
  • محدود نمودن دسترسی برنامه ها
  • غیر مجازنمودن برنامه ها از حالت اجرا
  • استفاده بسیار کم از حافظه رم و سی پی یو
  • تهیه نموداراز میزان پاسخگویی سیستم

نام برنامه: دانلود نرم افزار کنترل پردازنده Process Lasso

تاریخ انتشار نسخه: ۲۹ سپتامبر

نسخه:۱۱٫۱٫۰٫۳۴

فرمت: RAR

حجم: ۳ MB+

منبع: Softdl98.com

توسعه دهنده: فناوری های بیتسوم

    تصاویری از محیط برنامه

تصویر نرم افزار کنترل پردازنده Process Lassoمحیط نرم افزار کنترل پردازنده Process Lassoبرنامه کنترل پردازنده

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط