دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار برنامه ریزی Microsoft to do با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دی ال ۹۸

توضیحات دانلود نرم افزار برنامه ریزی

امروزه شما برای داشتن یک زندگی موفق و بهتر باید یک برنامه ریزی بصورت روزانه یا هفتگی داشته باشید. این نرم افزار مخصوص کسانی است که تو زندگی بصورت مرتب و منظم برنامه ریزی دارند. شما در این نسخه از برنامه میتوانید برنامه روزمره رو بصورت کامل یاداشت کنید و در هر جا که نیاز دارید آن را یادآوری نگاه کنید. قبلا ها آدم های موفق برای داشتن یک برنامه خوب تو زندگی اقدام به خرید دفترچه یاداشت برای زندگی خود میکردند. اما با فناوری پیشرفته نرم افزاری نیاز نیست که یک دفترچه تلفن در همراه داشته باشید. با ما همراه باشید.

دانلود نرم افزار برنامه ریزی

همه ما در زندگی روز مره خود به چالش ها و موارد زیادی سرکار داریم.از جمله آنها انتخاب زمان درست برای خواندن درس, انتخاب زمان خرید, انتخاب زمان خوابیدن و… وجود دارد. اگر دوس دارید یک قدم از دیگران جلو باشید ما نرم افزار ماکروسافت تو دو رو پیشنهاد میکنیم. برنامه که شما میتوانید به مدت یک ماهه برای زندگی خود برنامه بچینید و کار های خودتون رو از طریق برنامه پیش ببرید. این برنامه میتواند برنامه روزانه, هفتگی, ماهانه برای شما آماده نوشتن شما باشد.

ویژگی های نرم افزار ماکرو سافت تو دو

یکی از بهترین قابلیت های این نرم افزار دریافت پیشنهاد  هوشمندانه است. شما در زندگی روزمره خود میتوانید از این برنامه برای چیدن برنامه صحیح کمک بخواهید. قابلیت اشتراک گذاری لیست امور با اعضای خانواده و دوستان رو نیز دارد. این برنامه یک قابلیت بسیار خوبی که دارد میتواند زمان یاد آوری برنامه به شما کمک کند. هر تایم که از برنامه خارج شدید یک پیام حاوی برنامه در آن تایم رو برای شما ارسال میکند. شما در این نرم افزار علاوه بر امکان اضافه کردن یاداشت ها رو دارید میتوانید امکان تغییر رنگ نوشته ها و شخصی سازی روی آنها کار کنید.

عنوان: دانلود نرم افزار برنامه ریزی Microsoft to do

فرمت:RAR

حجم: ۲۰+- MB

نسخه: ۲٫۸۰٫۵۲۷۱۴

سیستم عامل: اندروید

منبع:Softdl98.com

تاریخ انتشار برنامه: ۴ اکتبر ۲۰۲۲

تصاویر از محیط برنامه

محیط نرم افزار برنامه ریزی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط