دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 84 views
  • بدون نظر

دانلود بازی رزنت اویل ۷ برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی از سایت سافت دانلود

توضیحات در مورد بازی رزنت اویل هفت

خب بریم سراغ بازی رزنت اویل ۷٫ بازی که در اساس پیش در آمد رزنت اویل هشت به حساب میاد. اما میخواهیم در مورد بازی که در دهکده بیشتر رخ میدهد. بیشتر در مورد آن بگیم. در داستان بازی رزنت اویل ۷ که داستان عجیب و غریب سر در نیاوردید با ما همراه باشید تا داستان رزنت اویل هفت را با زبان ساده و کاملا برای شما توضیح داده شود. این بازی جزو بازی های پر فروش شرکت biohazard است. در داستان های کلی بازی هر شخصیت متفاوت برای خود داستان جذاب و خطرناکی داشتن که از جمله آنها : لیون, کریس, ادا, و… وجود دارد.

Resident-Evil-7-Biohazard-V20221006

این بازی به پردازنده و سیستم عامل ۶۴ بیتی نیاز دارد

بازی رزنت اویل 7

داستان کامل بازی رزنت اویل ۷

بازی مارو میبره در سال ۲۰۱۷ و مارو میگذاره تو یک نقش یک کارکتر جدید ایتن وینز است. این شخصیت همسر خودشو سه سال پیش از دست داده است.اسم همسرش هم میا بود. مثل اینکه میا تو یک شرکت تجاری به واسطه این شغل باید سفر های زیادی میرفت.تویی یکی از این سفر ها  بدشانسی آورده و طوفان باعث غرق شدن کشتی آنها  شده است. کشتی که  بعد چند سال هنوز جنازه آنها پیدا نشده. اما در این زمان یک اتفاق عجیب از طرف میا برای ایتن یک ایمیل میاید که توش میا داره به شوهرش میگه این ویدیو به دستت رسید بدان کار من تمام هست و دنبال من نیا.

اما  ایتن بار و بندی خودشو مع میکنه و میره به آدرسی که از طرف میا دریافت کرده است. یعنی دالوی لوزیان است. یک منطقه وحشتانک که در آن شایعه بسیاری وجود دارد دو اطراف خونه اعلامیه افراد گمشده است. افرادی که همشون آخرین بار تویی نزدیکی این خانواده که مطلق به خانواده بیکر است گم شده اند ایتن یکم بعد از یکم گشت و گذار تو خونه بیکر  میا رو تویی زیر زمین پیدا میکند( سوسکی )  اون همسرشو  بعد از اینکه پیدا میکند خیلی خوشحال میشود. اما میا به شکل عجیبی آشفته است.

اون حتی با شک ایمیلی که برای ایتن فرستاده بود حرف میزنه و جوری در مورد اون حرف میزند که انگار اون این کارو انجام نداده است. با این حال انگار میا تویی خونه بیکر ها چه اتفاق های خطرناکی میوفته و به ایتن میگه که راه خروج خونه رو بلده و  هر چه سریعتر از آنجا خارج بشن. اما بخت بد ایتن  میا به شکل عجیب توئ خونه بیکر گم و گور میشود. و ایتن بعد از تلاش مجدد دوباره میا رو پیدا میکند اما دیگه شبیه آدم که قبلا میشناختیم نیست.

بازی رزنت اویل ۷ بعد از اینکه ایتن میا رو پیدا میکنه میا شرو.ع به حمله میکند ایتن که همسرشو خیلی دوس دارد تحمل این صحنه رو ندارد و بلخره درگیری انقد جدی میشود که ایتن میزند میا رو نابود میکند تویی این وضع تلفن هم زنگ میخوره. پشت تلفن شخصیت دوم بنام زوی هست زوی که دختر خانواده بیکر است  به ایتن میگه هر چه سریعتر خودشو از خونه گم و گور کند.

بعد از اینکه میخواد ایتن فرار کند بلخره میا دوباره زنده میشود و دنبال اون میوفته. و بلخره میا با اره برقی دست ایتن رو قطع میکند. و ایتن با کلت کمری اونو دوباره نابود میکند. و بعد از اینکه ایتن میا رو نابود میکنه سمت راست که نگاه میکنه حضور شخصیت از خانواده بیکر جک که یک مشت محکم تو صورت اون میزنه و اونو بهوش میکند.

وقتی ایتن از حالت بهوشی خارج میشه میبنه که کنار خانواده بیکر ها قرار گرفته است. و خانواده بیکر ها در حال خوردن گوشت و اعضای بدن انسان ها هستن. خب بازی اینجا جون میگیرد. خب بعد از تعقیب و گریز خانواده بیکر رو ایتن بلخره اون میا رو پیدا میکند.

در این ماجرا شخصیت دوم که زوی هست کمک های زیادی به ایتن میکند. حال اینت شخصیت برتر میخواهند از اون خراب شده خارج بشن. برای خارج شدن باید بدن های آنها که دارای میکروب بیولوژیک هست خارج شود. برای خارج کردن آنها باید سرم این رو پیدا کند. ایتن بعد از گشت و گذار بلخره میرسه به سرم خب. بنظرتون یک سرم برای دو نفر بین میا و زوی میتواند کافی باشد. نه ایتن کدوم برای خارج شدن انتخاب میکند.

همسرش میا. بله همسرش میا رو برای خارج شدن انتخاب میکند. که آنها در حال خارج شدن بودن که یه دفعه یک موجود بزرگ بنام جک که به شکل هیولا مانند در آمده است پیدا میشود. در این میان ایتن با شکست این هیولا را خود را ادامه میدهد.

  • داشتن صحنه های جذاب و ترسناک
  • استفاده از سلاح سرد و گرم برای نابود کردن افراد شیطان صفت
  • بازی کاملا داستان محور
  • دارایی گرافیک بسیار مناسب
  • حضور شخصیت (کریس) بازی رزنت اویل

نام بازی: بازی کامپیوتری رزنت اویل ۷

فرمت: RAR

حجم:۵۹ GB

توسعه دهنده:biohazard

تاریخ انتشار: ۱۰ اکتبر سال ۲۰۲۱

سبک بازی: اکشن, ماجراجویی و ترسناک

منبع: Softdl98.com

تصاویر بازی

 

 

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط