دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 3 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۱۷ کدک K-Lite Mega Codec Pack با لینک رایگان و لینک مستقیم از سافت دانلود

دانلود نسخه 17 کدک K-Lite Mega Codec Pack

یکی از بهترین ابزار های برای پخش فایل های صوتی و تصویری شما میباشد. گاها شاید برای شما پیش بیاید یک فایل ویدیو یا صوتی دانلود کردید و میخواهید آن را اجرا کنید پس از اجرا شما میبینید که تصویر دارد اما صدا ندارد! این میتواند از کدک های پیشرفته نرم افزاری اجرا کننده فایل صوتی و تصویری شما باشد. اکنون نسخه ۱۷ این نرم افزار میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید.

قابلیت دانلود نسخه ۱۷ کدک K-Lite Mega Codec Pack

قابلیت های مهم این نرم افزار میتوان به مواردی همچون توانای پخش اکثر فرمت های صوتی و تصویری , و بروز بودن کدک ها , حجم کم و سبک بودن پلیر ها و نمایش زیر نویس ها اشاره کرد. شما با استفاده از این ابزار نیاز نیست به فکر پخش ویدیو با کیفیت های متفاوت باشید.

این ابزار از بروز ترین کدک های پیشرفته تهیه شده است. همچنین از کاربرد این کدک ها شما میتوانید پخش انواع فایل های صوتی با فرمت های مختلف اشاره کرد. مهم ترین ابزار پخش صوتی و تصویری کدک های پیشرفته است.

توضیحات در مورد برنامه

در قسمت اول برنامه Fixes مشاهده میکنید. که این قسمت دو اصلاح اول کدک‌های VFW/ACM و فیلترهای DirectShow خراب را شناسایی می‌کنند. با این کار یک اسکن از رجیستری ویندوز به دنبال ارجاعات نامعتبر به کدک ها و فیلترها انجام می شود. چنین مراجع نامعتبری کلیدهای رجیستری هستند که به عنوان مثال به فایل های موجود اشاره می کنند. به عنوان مثال، زمانی که یک کدک به درستی حذف نشده باشد، این کلیدها می توانند باقی بمانند.

در قسمت دوم برنامه Generate Log  میباشد که این به شما امکان می دهد لیست بسیار دقیقی از تمام کدک هایی که بر روی رایانه شما نصب شده اند ایجاد کنید. همچنین حاوی اطلاعات مفیدی در مورد سخت افزار و درایورهای شما می باشد. همه این اطلاعات می تواند برای اهداف حل مسئله بسیار مفید باشد.

قسمت سوم هم برای چک کردن آپدیت نسخه بروز است. با استفاده از این قسمت میتوانید کدک پیشرفته خودتون رو بروز کنید.

نام ابزار: کدک پیشرفته کی لایت نسخه ۱۷

حجم: ۵۸ MB

فرمت:RAR

منبع:Softdl98.com

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط