دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 16 views
  • بدون نظر

دانلود بازی کراش باندیکوت برای پلی استیشن و کامپیوتر  با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات در مورد بازی کراش باندیکوت

محبوب ترین بازی های که در پلی استیشن یک اجرا می شود بازی کراش پیاده است. بازی که شما ها خیلی خاطره دارید و دوس دارید همیشه آن را بازی کنید. در این بازی شما بعنوان کراش باندیکوت سعی دارید تمام مراحل بازی رو به اتمام برسانید. با ما همراه باشید تا در مورد داستان و زندگی کراش باندیکوت بیشتر اطلاع کسب کنید.

بازی کراش باندیکوت

داستان بازی کراش باندیکوب

در این بازی شما سه جزیره متوالی در جنوب شرقی استرالیا زندگی می کنید که در تمامی شماره های سری آرامش او توسط دشمن کینه جو و همچنین خالق او دکتر نئو کورتکس به هم می خورد. و کرش در تلاش است تا او را شکست داده تا زندگی اون به حالت نرمال و معمولی برگردد. البته او هم پیمانان خود یعنی خواهرش کوکو ( شخصیت در داخل بازی کراش) و دوستش کرانج و محافظ باستانی جزیره آکو آکو است.

شما در این بازی کراش بعنوان پیاده راهی سفر های عجیب و غریب میشوید. باید در این بازی تله هارو پیدا کنید و از روی آنها بپرید یا میتوانید با استفاده از جعبه های سحر آمیز وسایل جدید برای خود بدست آورید که در ادامه بازی خیلی به درد شما میخورد. هم اکنون این بازی پر طرفدار میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید. این بازی در تاریخ ۱۹۹۶ توسط دو شخص Andy Gavin Jason Rubin توسعه و طراحی شده است. و طراحی اولیه توسط چارلز زمبیلاس طراحی کرده است هم اکنون شما میتوانید با نسخه شبیه سازی کامپیوتر آن را در کامپیوتر خود اجرا کنید

نام بازی: کراش باندیکوب

حجم: ۴۶۷ MB

فرمت:RAR

منبع: Softdl98.com

تاریخ انتشار بازی: ۱۹۹۶

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط