دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 33 views
  • بدون نظر

آموزش نصب شبیه ساز پلی استیشن یک در کامپیوتر

امروزه کاربران زیادی درخواست بر این دارند که بازی های پلی استیشن یک رو در کامپیوتر اجرا کنند. اما در این مقاله میخواهیم آموزش بدیم که چگونه میشه یک بازی پلی استیشن یک همون سونی رو در کامپیوتر اجرا کنیم!نصب شبیه ساز پلی استیشن یک میتواند خاطره گذشته کودکی شما رو با بازی های متنوع دوباره زنده کند

قبل از هر کاری میخواهم در مورد برنامه های شبیه سازی حرف بزنیم که این برنامه ها چیکار میکنند و از طریق این برنامه ها میتواند بازی پلی استیشن یک روروی کامپیوتر اجرا کرد. نرم افزار هایی زیادی وجود دارند که میتوانند این عملیات برای شما انجام دهند اما معروف ترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • PSXeven
  • PCSX-Reloaded
  • pSX
  • ePSXe
  • SSSPSX
  • AndriPSX

توضیحات در مورد نصب شبیه ساز پلی استیشن یک ePSXe

که معروف ترین این نرم افزار ePSXe است که با استفاده از این نرم افزار به راحتی میشه بازی پلی استیشن یک رو در داخل بازی کامپیوتر اجرا کرد برای آموزش و استفاده از این نرم افزار ابتدا نرم افزار فوق را دانلود کنید.

بعد از دانلود کردن ابتدا فایل رو از حالت فشرده خارج کرده و داخل یک فولدر بریزید و سپس داخل فولدار برنامه ePSXe.exe اجرا کنید.

یک صفحه سفید نمایان میشود که در آن باید گزینه کانفیق رو بزنید و جلو بروید . بعد از اینکه این گزینه رو زدید پنچره شکل بصورت زیر اجرا میشود.

نصب شبیه ساز پلی استیشن یک

نصب شبیه ساز پلی استیشن یک این صفحه برای نرم افزار epsxe  است که شما میتوانید با استفاده از این صفحه بازی های خودتون رو اجرا کنید! شما علاوه بر اجرای بازی میتوانید از قسمت های مختلف این نرم افزار دسته یا همان کنترلر های خودتون رو تنظیم کنید.

خب حال بعد از اجرای این صفحه نوبت آن رسیده که بازی مورد علاقه خودتون از این قسمت بازی پلی استیشن یک دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

حال برای اجرای بازی از قسمت منو گزینه فایل رو زده و بعد گزینه run iso  رو بزنید. البته این بستگی به فایل شما دارد اگر فایل شما در فرمت iso است از این قسمت میتوانید بازی خودتون را اجرا کنید.

خب بعد از اینکه این گزینه رو انتخاب کردید میتوانید اون بازی دانلود شده رو که به حالت فشرده در آورده بودید حجم بیشتر برنامه رو انتخاب کرده و بازی اجرا کنید. معمولا بازی ها در فرمت bin  هستن.

بعد از انتخاب این گزینه بازی برای شما اجرا خواهد شد.صب شبیه ساز پلی استیشن یک از بهترین و محبوب ترین نرم افزار های راجع در ایران است. نصب شبیه ساز پلی استیشن یک هم اکنون در سافت دانلود رایگان دریافت کنید

اما مشکل از از کاربران این هست که صفحه بصورت کوچیک روی دسکتاپ نمایش داده میشود. و کاربران میخواهند که صفحه بصورت بزرگ و تمام گرافیک اجرا شود. برای این کار ابتدا روی گزینه کانفیق + ویدیو تنظیم کنید که بازی شما در چه حالتی در چه سایز نمایش داده شود.

برای تنظیم کردن کنترلر خود میتوانید از گزینه کانفیق+ گیم پد+ پد۱ یا پد ۲ رو بصورت دلخواه تنظیم کنید. در صورت مشکل از طریق همین دیدگاه یا تماس با ما در ارتباط باشید

نصب شبیه ساز پلی استیشن یک  و راهنما توسط سایت سافت دانلود ارائه شده است و سایت های دیگر مجاز به ارائه منبع سایت میباشند.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code