دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود بازی فاینال فانتزی ۱۰ Final Fantasy X برای پلی استیشن دو با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دانلود

توضیحات در مورد بازی فاینال فانتزی ایکس

یکی از بازی های زیبای پلی استیشن دو که بیش از پیش موفق و پر طرفدار در مناطق غربی بود. این بازی اولین نسخه پلی استیشن دو و دهمین بازی در سری فاینال فانتزی است که باز هم مثل عناوین گذشته فروش و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. این بازی توسط شرکت Square توسعه و طراحی شد.این بازی در ابتدای سال ۲۰۰۱ برای پلی استیشن دو و سه منتشر شد.

بازی فاینال فانتزی ایکس

داستان بازی فاینال فانتزی ایکس

تیدوس ، یک ورزشکار ستاره در ورزش تخیلی بلیتزبال است که پس از اینکه سین شهر زادگاهش زانارکند را ویران کرد، خود را در اسپیرا می یابد. اندکی پس از رسیدن به اسپیرا، تیدوس نگهبانی می شود تا یونا را احضار کند تا سین را از بین ببرد .

یک بازی در سبک اکشن است که شخصیت اول بازی برای یک داستان ماجراجویی خوب اماده هستید این بازی از آنجایی شروع میشود که  شخصیت تیدوس که یک شخصیت ورزش تخیلی است.او به همراه دوستان خود طبق رسمی در شهر Spira باید با کمک احضارکننده ای بنام یونا به جنگ با دشمنان رفته و آشنایی این دو شخصیت به هدف رسیدن آنها به معبد، سرآغاز لحظات شاد و غمگین است. گرافیک این بازی در اویل برای کنسول سونی دو بسیار بالا و جذاب بود استفاده از افکتهای تصویر جدیدی همراه بود. در این بازی سیستم مبازراتی بازی نوبتی برای اولین بار حذف شده و بجای آن بازیکن زمان داشت تا هر حرکتی را با توجه به شرایط بازی انجام دهد.

نام بازی: بازیفاینال فانتزی ایکس

بازی: پلی استیشن دو

فرمت: RAR

حجم: ۳٫۵۲ GB

تاریخ انتشار این بازی: ۲۰۰۱

منبع: Softdl98.com

تصاویری از محیط بازی

محیط بازی فاینال فانتزی بازی رایگان فاینال فانتزی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط