دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 9 views
  • بدون نظر

دانلود بازی رزنت اویل ۴ برای پلی استیشن دو با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دانلود

توضیحات در مورد بازی رزنت اویل ۴

پس از انتشار نسخه سوم بازی رزنت اویل شرکت کاپسکم نسخه چهارم بازی رو هم در سال ۲۰۰۴ انتشار کرد. بازی که برای اولین بار کنسول پلی استیشن دو آمد . این بازی بر خلاف سری سوم رزنت اویل یک داستان زیبا و گرافیک کاملا متفاوت دارد. در نسخه سوم این بازی شخصیت بازی اول روی جیل و کریس بود که جیل بعد از نابود کردن موجود که شرکت انبرلا درس کرده بود توانست واکسن زامبی شدن رو پیدا کند.

اما در سری رزنت اویل چهار شخصیت دیگر بنام لیون به داستان اضافه میشود.این بازی هم اکنون میتوانید هم در کامپیوتر از طریق شبیه ساز و یا میتوانید فایل مستقیم دانلود بازی رزنت اویل چهار برای کامپیوتر را دانلود کنید

بازی رزنت اویل 4

داستان بازی رزنت اویل ۴

در این بازی لیون که یک افسر پلیس کهنه کار است از طرف رئیس جمهور امریکا مامور میشود تا دختر آن را پیدا کرده و به خانه بگرداند. اما بر سر دختر رئیس جمهور امریکا چی آمده است. لیون و دو افسر پلیس وارد منطقه از دهکده روستا در اسپانیا میشوند. لیون که در جستجوی دختر رئیس جمهور است وارد یک روستای میشود که همه آنها به طور عجیب از یک شخصیت سدلر اطلاعات میکند. بازی بصورت اکشن و ترسناک دنبال میشود هم اکنون بقیه داستان این بازی رو میتوانید ادامه مطالب مشاهده کنید

لیون بعد از اینکه از طریق عکس دختر رئیس جمهوز (اشلی) دنبال اون میگردد سراغ یکی از آدم های روستایی که از اون در مورد عکس دختره سوال میکند. ناگهان آن مرد به طرف لیون حمله ور میشود. اما موضوع جالب میشود که چرا باید مردم روستا به طرف غریب ها حمله ور بشوند و آنها را بکشند. خب رفته رفته خیلی چیز ها میاد دستمون.

لیون بعد از مدت ها زحمت و تلاش برای جستجو بلخره اشلی دختر رئیس جمهور پیدا میکنند. اما در این میان سدلر که بزرگان این جمع بود یک میکروبی داخل بدن اشلی و لیون کرده است که به مرور زمان از طریق آن میکروب میتواند به اشخاص آنها دستور دهد.

اما سوال اینجاس که چرا دختر رئیس جمهور  توسط سدلر زندانی بود؟ این میتواند جای مبهم داشته باشد اما سدلر با وارد کردن میکروب به بدن اشلی میخواست اون برگرده به منزل و اون میکروب رو به پدر خود انتقال دهد.و از این طریق رئیس جمهور آمریکا در کنترل سدلر بود. خب لیون بعد از تلاش های فراوان با اشلی بلخره اون میکروب از بدن خود میکشد و در نهایت سراغ سدلر میرود و آن را به طور کاملا نابود میکند. اما در این میان شخصیت های همچون ادا , لویس و… به لیون کمک میکنند.

نام بازی: بازی پلی استیشن دو رزنت اویل چهار

فرمت: RAR

حجم: ۳٫۰۸ GB

تاریخ انتشار بازی: ۲۰۰۴

شرکت: کاپسکم

منبع: Softdl98.com

تصاویری از محیط بازی

ترکیدن موجودات در اویل چهار کشتن موجودات نامبرلایی

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط