دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 22 views
  • بدون نظر

دانلود بازی شبیه ساز آشپزیCooking simulator برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

یکی از زیبا ترین و جذاب ترین بازی های در سبک مستقل و مدیریت است. بله بازی شبیه سازی آشپزی یک بازی متفاوت با سلیقه ها هر آنچه که دنبال یک بازی برای یادگیری مهارت آشپزی بودید میتوانید در این بازی به غذاهای نو و جدید پی ببرید. همراه با راز های عجیب در خوشمزه کردن غذا برای شما هست. این بازی رو میتوانید بصورت رایگان دریافت و آن را در کامپیوتر اجرا کنید. این بازی در سبک مدیریتی است

بازی شبیه ساز آشپزی

اگر دوس دارید یک آشپز ماهر باشید. اگر دوس دارید همیشه غذاهای خوشمزه و متفاوت درس کنید. اگر غذاهای که درس میکنید طعم خوبی نمیگیرید میتوانید از طریق بازی شبیه سازی غذاهای خوشمزه خودتون رو درس کنید. شما را به یک آشپزخانه مجهز و که دارایی فر , گاز , یخچال, دستگاه های بهم زن و … هدایت میکنیم. شما رو داخل یک انبار آشپزی قرار میدهیم تا با توجه به خلاقیت های خودتون بتوانید یک آشپز ماهر برای خودتون باشید.

هیچ جای خالی غذا وجود نخواهد داشت. باید در آشپزخانه باشید  و به دنبال مواد مناسب باشید. پس از آن، شما باید درس کردن غذا را انجام دهید، به شدت از دستور العمل پیروی کنید. آشپزخانه شما پر از انواع وسایل ها است. آنها به شما کمک می کنند تا به راحتی با وظایف کنار بیایید و غذاهای عالی را تهیه کنید. به عنوان مثال، می توانید از یک تبر یا یک چاقوی بزرگ برای برش استفاده کنید.

 برای میوه ها – نازک و کوچک. شبیه ساز شما را با مجموعه گسترده ای از لذت های آشپزی خوشحال می کند. شما خودتان یک منوی رستوران ایجاد خواهید کرد. تعداد زیادی مواد تشکیل دهنده کار پخت و پز را بسیار پیچیده می کند. منو را طوری تنظیم کنید که بدون استثنا برای همه بازدیدکنندگان موسسه شما جذاب باشد.

عنوان بازی: بازی شبیه ساز آشپزی

حجم بازی: ۸ GB

فرمت: RAR

توسعه دهندگان:Big Cheese Studio

منبع: Softdl98.com

تصاویری از محیط بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط