دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 90 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۲۵۹ اینستاگرام برای اندروید با لینک مستقیم و رایگان

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در کل جهان است. روزانه یک میلیارد نفر از طریق اینترنت وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام میشوند. اما بعد از انتشار نسخه ۲۵۶ و ۲۵۵ نسخه های همچون نسخه ۲۵۷ و ۲۵۸ انتشار گردیده است. حالا نسخه جدید ۲۵۹ در ۳۰ نوامبر سال ۲۰۲۲ انتشار شد. نسخه جدید اینستاگرام با تغییرات جزئی در این اپلکشین که همواره میتواند شما رو از حواشی و اخبار روز دنیا آگاه سازد.

نسخه 259 اینستاگرام

اینستاگرام چند دهه است که در کشور ما و جهان محبوبیت خواصی بین کاربران پیدا کرده است. با انتشار مطالب در این شبکه اجتماعی میتوانید دوستان و اقوام خود رو در اطلاعات علمی در زمینه ورزشی, فرهنگی , هنری و… آگاه سازید. استفاده درست از این شبکه اجتماعی تا حدودی  میتواند اطلاعات و آگاه شما رو دو چندان کند. اما بسیاری هستند که از این شبکه اجتماعی نحوه درست استفاده نمیکنند.

تغییرات در نسخه ۲۵۹

اضافه شدن و آپدیت منظم بخش افکت ها و اضافه شدن امکانات زیاد در بخش لایو از آپدیت های جدید نسخه ۲۵۹ اینستاگرام هستند. شما میتوانید عکس و ویدیو های خودتون رو به مدت بیست و چهار ساعت به حالت داستان در بیاورید تا دوستان و دنبال کنندگان شما از وقایع که در مدت ۲۴ ساعت برای شما آمده است اگاه شوند. نسخه جدید اینستاگرام ۲۵۹ رو میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید.

عنوان برنامه: دانلود نسخه ۲۵۹ اینستاگرام

حجم: ۵۴ MB

فرمت: APK

تاریخ انتشار نسخه: ۱ نوامبر ۲۰۲۲

نسخه: ۲۵۹٫۰٫۰٫۲۹

منبع: Softdl98.com

تصاویر از محیط برنامه

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط