دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه دور Remote Desktop Manager با لینک رایگان و مستقیم

توضیحات نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه دور

یک نرم افزار کامل  که در زمینه ریموت دسکتاپ میباشد. نرم افزار که میتوانید دسکتاپ دوستان خودتون را شما مدیریت کنید. شاید در یک مواقعی بخواهید یک نرم افزار یا یک بازی برای آنها نصب کنید یا به آنها آموزش دهید که چگونه میتوانید این کار رو انجام دهید. اگر دوستان شما از شما کیلومتر ها فاصله داشته باشد شما مجبور هستید تا یک نرم افزار مدیریت دسکتاپ استفاده کنید.

نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه دور

از این نرم افزار با استفاده از یک ایپی و یوزر پسورد که در اختیار دوستان خود قرار می دهید میتوانید کامپیوتر و دسکتاپ ویندوز خودتون در اختیار آنها بگذارید. با استفاده از ایپی شما وارد کامپیوتر شما میشود و عملکرد آموزش رو به شما آموزش می دهد. هم اکنون نسخه رایگان این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز و اندروید بصورت رایگان دریافت کنید.

مدیریت دسکتاپ از راه دور (RDM) تمام اتصالات راه دور را روی یک پلتفرم متمرکز می کند که به طور ایمن بین کاربران و کل تیم به اشتراک گذاشته می شود.

توسط برنامه Remote Desktop Manager می توان هر کانکشنی را اضافه، ویرایش، حذف، مشترک، سازماندهی و به سرعت پیدا و با آن کار کرد. همچنین به راحتی میتوان اندازه ریموت دسکتاپ خود را تغییر داد.ریموت دسکتاپ میتواند دوست نزدیک شما باشد. چرا که با استفاده ازاین برنامه تغییرات ویندوز توسط دوستان خود خواهید بود. در برخی مواقع از ریموت دسکتاپ برای ورود به سرور های مجازی استفاده میکنند. چرا که بعضی از دوستان اگر سرور مجازی خارج از کشور که بتواند فایل های خودشون داخل آن اشتراک بگذارند ابتدا باید یک سرور مجازی با فضای زیاد دریافت کنند.

امروزه سایت های دانلود فایل های دانلود خود را در یک سرور مجازی ویندوز قرار میدهند و از طریق ورود به سرور از ریموت دسکتاپ استفاده میکنند. برای ورود به سرور ویندوز ابتدا باید ایپی و یوز پسورد آن را داشته باشید.

نام برنامه: نرم افزار مدیریت دسکتاپ از راه دور

فرمت: RAR,APK

حجم: ۱۸۳ MB

نسخه:۲۰۲۲٫۳٫۱۴٫۰

تاریخ انتشار نسخه: ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲

منبع: Softdl98.com

تصاویر از محیط برنامه

محیط دسکتاپ ریموت برنامه کنترل از راه دور

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط