دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار مانیتور شبکه PRTG با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دی ال ۹۸

توضیحات  نرم افزار مانیتور شبکه PRTG

یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند که میتواند شبکه کامپیوتری شما رو نظارت کند. هر آنچه که شما دنبال یک نرم افزار برای عیب یابی یا کنترل سرعت ترافیک در بین کامپیوتر های خودتون بودید میتوانید با استفاده از نرم افزار مانیتور شبکه Prtg استفاده کنید. از این نرم افزار به راحتی شبکه کامپیوتری خودتون رو کنترل کنید سرعت و ترافیک پهنای باند رو بصورت زنده یا روز های گذشته رو مشاهده کنید.

 نرم افزار مانیتور شبکه PRTG

تمام سیستم ها، دستگاه ها، ترافیک و برنامه های کاربردی در زیرساخت فناوری اطلاعات خود را نظارت کنید. کسب‌وکارها به طور فزاینده‌ای به شبکه‌های خود برای جابجایی داده‌ها، ارائه ارتباطات و فعال کردن عملیات اساسی متکی هستند. از دست دادن عملکرد یا قطع شدن سیستم می تواند به طور جدی بر روی نتیجه کسب و کار شما تأثیر بگذارد.

شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید از داشتن خطاها در داخل شبکه اطلاع داشته باشید. اما نرم افزار طوری طراحی شده است که اگر در داخل شبکه کامپیوتری شما مشکل پیش بیاد میتوانید به راحتی از طریق ایمیل و یا حتی پیامک از آن اطلاع داشته باشید. این کار باعث میشود تا شما زمان بیشتری به امور خود برسید اگر هیچ پیامک یا ایمیلی دریافت نکردید این به آن معنا هست که در سیستم شبکه شما هیچ مشکلی وجود ندارد. این نرم افزار آرامش خاطر را برای شما به ارمغان میاورد.با فعال بودن این نرم افزار کیفیت بهتر به کاربران ارائه می دهید.

مانیتورینگ پهنای باند شبکه

مانیتور شبکه PRTG 24/7 بر روی یک دستگاه مبتنی بر ویندوز در شبکه شما اجرا می شود و پارامترهای استفاده از شبکه را ضبط می کند. داده های ثبت شده در یک پایگاه داده برای گزارش های تاریخی ذخیره می شود.

نظارت بر پهنای باند با استفاده از NETFLOW, SNMP

اطلاع از هرگونه خطا در شبکه با استفاده از ایمیل و…

کارکرد شبکه و پهنای باند و سرعت ترافیک در شبکه

محیط کاملا راحت و آسان

دارای موتور نرم افزاری قدرتمند

پیکربندی با سلسله مراتب درختی

رابط کاربری تعاملی و قابل تنظیم برای استفاده بهینه

دارای بیش از ۳۵ نوع حسگر برای نظارت جامع بر انواع شبکه

نام برنامه: نرم افزار مانیتور شبکه PRTG

نسخه:۲۲٫۴٫۸۰٫۱۵۵۳

تاریخ انتشار نسخه: ۷ نوامبر ۲۰۲۲

فرمت: RAR

حجم: ۳۴۵ MB

منبع: Softdl98.com

تصاویر از محیط برنامه

محیط برنامه شبکه PRTG تصویر از محیط برنامه PRTG

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط