دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 8 views
  • بدون نظر

دانلود بازی رزنت اویل دو برای پلی استیشن یک با لینک رایگان و مستقیم از سافت دانلود

توضیحات بازی رزنت اویل دو

پس از نسخه اول بازی رزنت اویل حالا اومدیم به نسخه دوم بازی رزنت اویل همراه با شخصیت اصلی بازی لیان و کلیر و ایدا همراه باشیم. در سال ۱۹۹۷ یک ویروس جهش یافته در شهر راکین سیتی اتفاق افتاد که این تبدیل شدن آدم ها به ژامبی میباشد. حال این بازی تا نسخه ۷ هم پیش رفته هست. و تقریبا میشه ۸ نسخه آن فعلا در بازار موجود است. با ما همراه شوید تا نسخه دوم بازی رزنت اویل دو در سافت دانلود

بازی رزنت اویل دو

داستان کامل بازی رزنت اویل دو

در این بازی سه شخصیت بزرگ بازی لیان , کلیر و ایدا هست شخصیت های که در رزنت اویل دو خوب درخشیدن و از آنها میتوان در نسخه های دیگر قابل مشاهده است. در سال ۱۹۹۷ بعد از انتشار نسخه ویروس در راکین سیتی مردم کل این شهر به طور عجیب به شکل زامبی در آمدن و این میتواند شروع یک فاجعه باشد. در این میان کلیر که همان خواهر کریس که در رزنت اویل یک و نسخه های دیگر شاهد بودیم برای یافتن برادرش کریس وارد شهر راکین سیتی میشود.

در حال یافتن برادرش کریس به موارد زامبی ها عجیبی بر میخورد و تعدادی آنها را نابود میکند. اما در اینت میان ملاقات اول کلیر با لیان شروع میشود. که کلیر به لیان میگوید من برای پیدا کردن برادر وارد شهر شدم و در ادامه راه کلیر و لیان جدا میشود. در این میان شخصیت چهارم t00  که یکی از خفن ترین ویروس جهش یافته است بصورت نیروی زیاد برای نابود کردن لیان ظاهر میشود. اما ایدا جان لیان نجات میدهد. لیان از ایدا میپرسد تو کی هستی و ایدا هم خود را بعنوان پلیس اف بی آیمعرفی میکند.

در این میان کلیر هم به یافتن برادرش بود که در وسط راه به شخصیت دیگری بنام شری کهع مادرش در آزمایشگاه امبریلا کار میکند اون رو میبیند و شری که یک دختر بچه کوچک برای یافتن  مادرش هست به کلیر برخورد میکند. در جیب شری یک کلید راه های آزمایشگاه امبریلا است. امبریلا( همان ویروس جهش یافته که بعد از شهر راک سیتی میخواد همه اینارو به نفع خود تمام کند) و در آخر لیان موفق به پیدا کردن ویروس جهش یافته میشود اما ایدا از لیان میخواهد که اون به اون بدهد اما لیان این کارو نمی کند.

و چون در ملاقات قبلی لیان با مادر شری داشت اون به لیان گفته بود که ایدا یه ادم شیاد هست اون پلیس اف بی ای نیست و لیان هم از این ماجرا سر در اورده بود تصمیم گرفت به ایدا ندهد و در این میان ایدا اسلحه خود به طرف لیان کشید. اما لیان که میدونست ایدا بهش شلیک نمیکند به اون گفت میتونی منو بکشی و ویروس بدس بیاری . و در این میان مادر شری یک گلوله رو روانه ایدا میکند و اون به پرتگاه پرت میشود پایین و ماجرا تمام میشود.

کلیر و لیان و شری که میخواهند از امبریلا خارج بشن سوار یک قطار میشوند و در این میان ویروس امبریلا که توسط راک سیتی طراحی بود به یک موجود هیولای بزرگ تبدیل و به طرف آنها حمله ور میشوند. و در نهایت لیان و کلیر موفق به کشتن آن هیولا و خارج شدن آنها از این جهنم میشود.

نام بازی: بازی رزنت اویل دو

بازی برای: پلی استیشن یک

فرمت: RAR

حجم: ۳۸۱ MB

توسعه دهنده: کاپکام

توسعه دهنده: Softdl98.com

تصاویر از محیط بازی رزنت اویل دو

تصویر اویل دو پلی استیشن تصویر از کلیر در بازی رزنت اویل دو

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط