دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 7 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار پرداخت آنلاین Dashlane لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دی ال ۹۸

وقتی که ما حرف از پرداخت آنلاین میزنیم یکم مسئله امنیت کارت ما در میان است. امروز اکثر سایت ها از درگاه های معتبر پرداخت استفاده میکنند. اما بعضی سایت ها از درگاه های نامعتبر استفاده میکنند. حال ما با این وضعیت چگونه تشخیص بدیم که این درگاه اینترنتی بصورت امن میباشد. برای فهمیدن و استفاده از نرم افزار پرداخت آنلاین Dashlane  با ما همراه باشید.

نرم افزار پرداخت آنلاین Dashlane

وقتی شما یا دوستان خودتون وارد یک وب سایت میباشید اول از همه باید پروتکل های امنیتی آن سایت را مورد بررسی قرار بدید. برای فهمیدن این وضعیت کنار مرورگر خودتون یک قفل وجود دارد اگر آن قفل بصورت کامل و با رنک سفید در بیاد ینی این سایت از پروتکل های امنیتی استفاده میکند. اگر این قفل روی آن قرمز رنگ کشیده شود. این بدان معنی هست که شما با یک وب سایت معتبر طرف نیستید. این سایت ها معمولا کلاهبردار عذاب در میان و تمام پول های شما را بالا میکشند. پس اول از همه باید در انتخاب درگاه و سایت دقت لازم رو داشته باشید. اما شما مجبور نیستید هر سایتی مورد بررسی قرار دهید نرم افزار Dashlane این کار برای شما به راحتی انجام می دهند.

خصوصیات نرم افزار پرداخت آنلاین Dashlane

این نرم افزار علاوه بر این که کمک میکند شما یک آدرس وب سایت امن در آن آنلاین پرداخت کنید میتواند اطلاعات کارت شما را در آن ذخیره کرده و در مواقع استفاده از پرداخت آنلاین برای شما با یک کلیک یا حسگر انگشت تمام اطلاعات کارت شما در در درگاه نمایش در بیاورد و شما تنها برای پرداخت خود فقط میتوانید با استفاده از رمز پویا یک خرید امن رو داشته باشید.

مهم ترین خصوصیات این نرم افزار میتوانیم به هشدار دادن اینکه این سایت با پروتکل های امنیتی دارد یا ندارد.

شما در مواقع خرید نیاز به پر کردن فرم های پرداخت نیستید این وظیفه این نرم افزار هست که این راحتی رو برای شما بیاورد و شما بتوانید اطلاعات کارت خودتون سریع در آن درج کنید. این نرم افزار اطلاعات کارت شما رو ذخیره میکند حتی به شخص خود شما هم در دسترس قرار نمیگیرد.

عنوان برنامه: دانلود نرم افزار Dashlane

نسخه:۶٫۲۱۴۸٫۰

تاریخ انتشار نسخه:۸ دسامبر ۲۰۲۲

حجم: ۱ MB

فرمت: EXE

منبع:Softdl98.com

تصاویر از داخل محیط نرم افزار

محیط نرم افزار پرداخت آنلاین Dashlane

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط