دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 4 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca برای مک و ویندوز با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دانلود

درباره نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca

امروزه یکی از بهترین هنر های جهان میتوان به طراحی نقاشی در سبک های مختلف بیان کرد. طراحی یک نقاشی میتواند یک پدیده استعداد یابی در یک هنرمند رو پیدا کند. شما یکی از این استعداد ها هستید! آیا دوست دارید یک طراحی نقاشی بهتر در کامپیوتر خود داشته باشید؟ بله ! میتوانید از نرم افزار FireAlpaca برای طراحی نقاشی های خودتون استفاده کنید. این نرم افزار بصورت رایگان عرضه میشود.

نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca

نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca

این یک نرم افزار رایگان نقاشی دیجیتال است که با استفاده از این نرم افزار میتوانید به انواع قلم، مداد، ایر براش و آبرنگ در نقاشی های خود استفاده کنید. یک تصویر خلاقانه بسازید و آن را به در کسب و کار اینترنتی به فروش برسانید. اغلب این نرم افزار برای کودکان یز استفاده میشود. که میتوانند در یک نرم افزار یک نقاشی خلاقانه طراحی کرده و آن را بصورت پرینت برای معلم و مدرسه خود تهیه کنند.

از این نرم افزار میتوانید بصورت مدرن طراحی کنید. وقتی ما حرف از نقاشی میزنیم استعداد های یک شخص رو تحت تاثیر قرار میدهیم. شما میتوانید برای استعداد یابی شاگردان خود از این نرم افزار برای طراحی استفاده کنید. اغلب معلم های هنر بیشتر از این برنامه برای طراحی هنر های شاگردان خود استفاده میکنند.این نرم افزار در حین سادگی بسیار کار آمد میتواند باشد. در این نرم افزار قلم موی ترد با قلم و جلوه آبرنگ لبه های نرم از محبوب ترین انواع قلم مو هستن.

FireAlpaca

FireAlpaca: بسیارنرم افزار ساده است، به هیچ وجه نیازی به کنترل پیچیده نیست، برای آنهایی که تازه شروع کرده اند میتواند مناسب باشد نرم افزار نقاشی دیجیتال و البته برای کاربران پیشرفته نیز توصیه می شود.

برخی اط امکانات این نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca

  • نرم افزار ساده و آسان
  • داشتن انواع قلم، مداد، ایر براش و آبرنگ
  • عملکرد سرعت بالا
  • راه اندازی حتی در کامپیوتر های قدیم
  • خطوط تمرکز آسان و نمای پرسپکتیو
  • قالب طنز و چشم انداز سه بعدی

عنوان نرم افزار: نرم افزار طراحی نقاشی FireAlpaca

نسخه: ۲٫۹٫۱

تاریخ انتشار نسخه: ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲

فرمت: EXE

حجم: ۳۰ MB

منبع: Softdl98.com

تصویر از محیط نرم افزار

محیط طراحی نقاشی FireAlpaca

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط