دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 2 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار پاک کننده دیسک R-Wipe & Clean برای کامپیوتر لینک رایگان در سافت دی ال ۹۸

توضیحات نرم افزار پاک کننده دیسک وایپ

در برخی موارد شما برای پاک کردن فضا های خالی که در دیسک بعنوان فضای اضافی اشغال کرده اند نیازمند یک نرم افزار قدرتمند دارید که بتوانید فضا های خالی خودتون رو پاکسازی کنید. این نرم افزار با استفاده از برنامه نویسی قدرتمند میتواند فضا های خالی شما رو بطور کامل پاک کند. از این برنامه یک راه حل برای پاک کردن فایل های بی فایده با حفظ حریم خصوصی کامپیوتر شما است. با ما همراه باشید تا در مورد نرم افزار  R-Wipe یا همان پاک کننده دیسک شما بیشتر آشنا بشید.

نرم افزار پاک کننده دیسک وایپ

شما در این برنامه میتوانید علاوه بر پاک کردن دیسک خود میتوانید از تاریخچه کار های که تویی کامپیوتر انجام میدهید رو پاک کنید فعالیت های که دوست ندارید هیچکس آن را ببینید یا از کار شما سر در بیاورد. این کار ها میتواند از جمله دریافت های فایل های موقت اینترنت, تاریخچه مرورگر ها یا پاک کردن فرم ها و گذرواژه در سیستم رایانه شما باشد. کار این نرم افزار به این شکل است که اسناد اخیرا را بطور کاملا از رایانه شما نابود سازد و هیچ شخص ثالثی به آن دسترسی نداشته باشد.

در مورد نرم افزار پاک کننده دیسک وایپ بیشتر بدانیم!

فضا های دیسک خود را آزاد کنید! با استفاده از نرم افزار فوق میتوانید فضا های دیسک خودتون رو آزاد کنید آنها را پاک کنید و به راحتی رو سیستم رایانه خود مسلط باشید. این نرم افزار با استفاده از بهترین الگوریتم های پاک کننده سریع و ایمن طراحی شده است پس نگران هیچ چیز نباشید به راحتی از آن استفاده کنید.همچنان شما برای پاک کردن بعضی از فایل های که بعد از حذف در سیستم کامپیوتر شما بجا می ماند میتواند به راحتی آنها را پاک کنید. این نرم افزار فقط در سیستم عامل ویندوز میباشد و در سیستم عامل های دیگر وجود ندارد.

محیط رایگان نرم افزار وایپ

همه فایل‌ها و پوشه‌ها را می‌توان در فهرست‌های پاک‌سازی ترکیب کرد تا در یک روش واحد پاک شوند.

عنوان برنامه:نرم افزار پاک کننده دیسک R-Wipe & Clean

نسخه:۲۰٫۰٫۲۳۸۵

فرمت:EXE

حجم: ۲۵ MB

منبع:Softdl98.com

تصویر از محیط نرم افزار

برنامه پاک کننده دیسک وایپ

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط