دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 24 views
  • بدون نظر

دانلود بازی دوبله فارسی خشم فرشتگان Shade: Wrath of Angels لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت دی ال ۹۸

درباره بازی دوبله فارسی خشم فرشتگان

یکی از برترین و قدیمی ترین بازی های که میتواند از آن بعنوان یک خاطره بزرگ یاد کرد البته نام اصلی این بازی Cenega است اما بعد ها شرکت المنت سافت وری اسمشو تغییر داد. بازی اشباح یا همان خشم فرشتگان است. این بازی در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت Black Element Software انتشار یافته است. یک بازی متفاوت که در آن شما میتوانید ترس و وحشت را در آن احساس کنید. این بازی برای رده سنی +۱۵ پیشنهاد میشود.

بازی دوبله فارسی خشم فرشتگان

داستان بازی دوبله فارسی خشم فرشتگان

داستان بازی از آنجایی شروع میشود که شخصیت اول بازی در حال خواب است که برادر اون یک نامه ای به اون میفرستد که در آن نامه برادرش در مورد وقایع اتفاقات مرموز شهر  تعریف میکند. این شخصیت اول ما هم دست به کار میشود و سریع خود را به شهری برادر آن قرار دارد می رساند. در این شهر همه چیز مات و متروکه هست هیچکس در شهر نیست. خانه ها پر از موجودات شیطانی پر شده است.

این بازی شامل چهار فصل مختلف است که در زمان ها و ابعاد مختلف سفر می کنند. ۳۰ سطح مختلف همراه با آموزش وجود دارد. بازیکن این توانایی را دارد که از هر دو سلاح استفاده کند یا بر روی ۲۰ نوع مختلف از دشمنان طلسم کند. بازیکن همچنین توانایی تبدیل شدن به یک شیطان را در مدت زمان محدودی دارد. بازیکن می تواند سلامتی و جذابیت جادویی خود را با جمع آوری قطره های طلایی که در طول بازی در دسترس هستند ارتقا دهد.

شما وارد شهر میشوید و به دنبال برادر خود میگردید. به سمت هتل که در آن برادر شما وجود دارد روانه میشوید ولی هیچ اثری از برادر خود پیدا نمیکنید. سپس به کلیسا شهر رفته تا به دنبال برادر خود باشید. وقتی وارد کلیسا میشوید دو نفر رو میبینید که سر وقت یک جنازه وایسادن و شما از آنها میپرسید که آیا چرا تویی این شهر کسی نیست سپس آنها به شما حمله ور میشوند. اما جریان بازی از چه قرار است؟ رفته رفته همه چیز برای شما آشکار خواهد شد.

شما بعد از کشتن اون دو نفر وارد زیر زمین کلیسا میشوید و به دنبال برادر خود میگردید. ناگهان میبینید که یک جاهای رسید که در آن خون خوار ها و آدم های ترسناکی وجود دارند. با مبارزه با آنها پرداخته و آن هارو شکست میدهید. شما دنبال برادر نیمه گمشده خود هستید. در این بازی بعضی از معما های بزرگ روبه رو میشوید که باید آنها را حل کنید. در بازی شما دو سلاح سرد و گرم دارید که اولی شمشیر و دومی کلت هست با استفاده از این دو تا میتوانید به دشمنان ترسناک خود حمله ور شوید.

بازی خشم فرشتگان

اما بعد از اینکه راه های مختلف رو رفتید و در آخر شما به یک محوطه میرسید که شبیه نما های شما بصورت چهره اصلی در میایند و به شما نزدیک میشوند. باید تمام این هارو نابود کنید تا فرشتگان شما را نجات دهد از این خیالت های نا تمام. بعد از تمام کردن بازی فرشتگان به شما میگویند که تو در یک خواب خیالی بودی و هیچ چیز وجود نداشت. تمام این همه ماجرا ها برمیگرده به روزی که برادرش نامه اش به دستش میرسد. و در این عین بعد از تحویل نامه اشباح ما سفر قطار شده و وارد شهر میشود و سریع میرود برادرش پیدا میکند و اینجا بازی تمام میشود.

(دانلود بازی دوبله فارسی خشم فرشتگان لینک مستقیم با حجم ۳۵۰ MB)

عنوان بازی: بازی خشم فرشتگان (اشباح)

تاریخ انتشار نسخه: ۲۰۰۴

فرمت: EXE

حجم:۳۵۰ MB

منبع: Softdl98.com

تصاویر از محیط بازی

محیط بازی اشباح

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط