دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 7 views
  • بدون نظر

دانلود بازی شاهزاده پارسی شن های زمان- Prince of Persia – The Sands of Time لینک رایگان و مستقیم

بازی شاهزاده پارسی شن های زمان

وقتی حرف از بازی شاهزاده پارسی میزنیم روایت فیلم شاهزاده ایرانی شن های زمان به ذهن ما میاید. این فیلم از طریق این فیلم الهام گرفته شده است. در جای که بازی فوق العاده جذاب و پر معما در داخل بازی مشاهده خواهیم کرد این بازی بصورت رایگان برای پلی استیشن دو از سایت میتوانید دریافت کنید.

بازی شاهزاده پارسی شن های زمان

داستان بازی شاهزاده پارسی

در قصه این بازی شما بعنوان یک شاهزاده هستید که برای تصرف تاج و تخت در حق شما خیانت صورت میگیرد. این خیانت از طرف عمو و برادران ناتنی میباشد. در این بازی شما ابتدا در دوران گودکی پادشاهی شما را بعنوان فرزند خوانده خود خطاب میکند. زیر در کودرکی شما یک فرد بسیار زیرک و کار دانا بودید. بعد از اینکه شما بعنوان شاهزاده پارسی وارد قصر شدید پدر خوانده شما بیش از حد شما رو دوس داشت و در آخر پدر شما توسط عمو خودتان به زهر آلوده میشود و تمام مقصر هارو به گردن شما میندازند. حال باید در تمام کار های خود دفاع کنید و سرزمین خودتون رو نجات دهید.

شما در این بازی بعنوان شاهزاده ایرانی بعنوان تک شخصیت بازی عمل میکنید. نبرد های سنگین با معما های جالب در داخل شهر میتواند بازی شما رو دوچندان کند. بازی که همیشه در یک محیط بسته مبارزه خواهید کرد و قدرت های شمشیر خودتون رو به رخ میکشید. در این بازی شما با در دس داشتن خنجر شن زمان میتوانید زمان رو برای مدتی به عقب برگردانید. این کار باعث میشود در با استفاده از آن خیانت های از طرف عموی خودتون پی ببرید و بازی جلو ببرید.

(دانلود بازی شاهزاده پارسی برای پلی استیشن دو لینک مستقیم با حجم ۱٫۵۰ GB)

عنوان: بازی شاهزاده پارسی

فرمت: BIN

حجم: ۱٫۵۰ GB

منبع: Softdl98.com

تصاویر از بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط