دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 10 views
  • بدون نظر

دانلود بازی کامپیوتری رزنت اویل ۵ با لینک رایگان و مستقیم از سافت دی ال ۹۸

در مورد بازی رزنت اویل ۵

شاید برخی ها بعد از انتشار نسخه چهارم بازی اویل دنبال نسخه پنچم این بازی هستید بازی که داستان جالب و بهتر نسبت به نسخه های قبلی دارد. این بازی در سبک اکشن و ترسناک دنبال میشود. بازی رزنت اویل بهترین بازی های در سبک ترسناک است این بازی یک بازی است که هیچ باگی داخل این بازی ها وجود ندارد.

رزنت اویل 5

این بازی یه دی ال سی بنام لاس اینمار دارد که سه سال قبل از اتفاق داستان اصلی است. برای بهتر فهمیدن داستان خوبه که اول بریم سراغ بازی.

داستان اصلی بازی رزنت اویل ۵

سال ۲۰۰۶ یکسری گزارش به دست بی اس اس میرسد که با اونها موفق میشوند که محل مخفی شدن کلفت ترین شخصیت بازی شرکت امبرلا کشف کنند. کسی که کم مونده به نفت تبدیل بشه این شخصیت بنام ازبره سپنسر رو نام دارد. البته آخر های عمرش هم میباشد. کریس و جیل با امید دستگیری اون پیره بتوانند سر نخ البرت وسکر پیدا کنند.

در رزنت اویل ۵ این ماموریت قبول میکنند. اونها خودشون به عمارت اسپنسر میرسونند. این عمارت مثل برخی عمارت های سری اویل به شکل عجیبی خلوت است آونها هم اینکه میخوان شروع میکنند عمارت بگردند یهوی تو مسیر شون یکسری آدم کت شلواری میبینند که به شکل وحشیانه خون مالی پاشیدن رو دیوار بودند. که احتمالا محافظ های اسپنسر بودند.

کریس و جیل طبق معمول تو این عمارت  بعد از حل کردند چند پازل و رفتن به زیر زمین بلخره خودشون به اتاق اصلی اسپنسر می رسونند.

خب بعد از اینکه کریس و جیل خودشون رسونند تو عمارت البرت وسکر رو میبینند. که آنها بعد از اینکه البرت وسکر شخصیت بازی که تمام این کثافت کاری ها توسط اون انجام شده بود اون رو از بین میبرد. کریس  و جیل میرسند که میفهمند البرت وسکر قبل از اونها رسیده و کار اسپنسر تموم کرده است اما چرا البرت وسکر میخواست اسپنسر کشته بشود.

نحوه از بین بردن البرت وسکر در بازی رزنت اویل ۵

در این عمارت کریس و جیل سعی میکنند البرت وسکر از بین ببرند اما البرت وسکر با هزار گونه جهش یافته است از بین بردن البرت وسکر به این آسونی نخواهد بود.در این مبارزه ما شخصیت برتر داستان جیل و وسکر رو از دست می دیم که جیل بخاطر نابود کردن وسکر خودشو با البرت وسکر از پنچره عمارت میندازه پایین تا البرت وسکر از بین برود(دهقان فداکار)

اما البرت وسکر با جیل زنده می مانند و در آخر کریس و شیوا با زدن آمپول های داخل بدن البرت قدرت جهشی اون پایین می آوردند و در آخر دو آرپیچی وارد بدن البرت میکنند و در نهایت البرت وسکر از بین می رود.

اما بعد از این واقعه بچه های بی اس اس بعد از چند روز گشت زنی دور عمارت آثاری از البرت وسکر و جیل پیدا نکرده اند که واقعا یکم گیج کننده است.

موضوع اصلی بازی رزنت اویل ۵

خب بعد از سه سال بعد ینی سال ۲۰۰۹ ینی شش سال بعد از نابود شدن شرکت امبرلا و یازده سال بعد نابودی راکون سیتی بی اس ای سلطان قلبها که کریس رو برای بررسی یکسری گزارش ها فروش سلاح های بایلوژیکی که در یکی از شهر های آفریقا میفرسته. هر جا حرف از سلاح بایولوژیکی باشد کریس هم اونجات. قبل از اینکه برین جلوتر بیاید بی اس اس خوب بشناسیم  چون این تشکیلات در داستان نقش مهمی دارد. بی اس اس یک سازمان ضد تروریس است که اگه بخواهیم ریشه ای بررسی کنیم باید برگردیم به نسخه سوم بازی که بعد از اتفاق برای راکون سیتی افتاد حکم دادگاه بر علیه شرکت امبرلا صادر کرد. شرکت امبرلا بر شکست شد یه جورایی میشه گفت که تولد بی اس ای بود.

تو اون زمان دولت این گروه یا تشکیلات زیاد جدی نمیگرفت. مثلا بهشون بودجه نمیداد یا آنها را تحریم میکرد. تعدادی از گروه های بی اس از اون اول خیلی کم بود اما رفته رفته هر چقد از سلاح های بایلوژیکی استفاده میشد اعضای بیشتر مردم میمردم تعداد زیادی نفر به این گروه اضافه میشد. خلاصه این گروه تشکب شده از یکسری از ادم ها جمع شدن هر چی سلاح بایلوژیکی است رو پاره کنند.

آشنایی کریس با شیوا در بازی رزنت اویل ۵

قبل از فرستادن کریس بی اس تی الفا به این منطقه که دو سه تا ردی از قاچاقچی به اسم رد فین بزنند. کریس به شهر میرسه و اینجاس که خانوم محترم خوشگل شیوا با اون حرف میزند. بعد از اینکه یکم احوال کردند میگوید اهالی اینجا خیلی بد هستن و بهتره پیش من باشی تا امن بمونی اینجاس که جلب توجه میکند.

بعد از اینکه گشت زنی وارد یک اتاقی میشوند که میبیند دو نفر دارند یک چیز چندش آوری به خورد یک نفر دیگه میدهند. که این چندش آور یک نوع ویروس که تو شهر فراوان است. حالا کریس و شیوا با هم دنبال منبع این ویروس یا همان سلاح بیلوژیکی میگردند.

دانلود بازی رزنت اویل ۵ بصورت رایگان با لینک مستقیم از سافت دی ال ۹۸ صورت میگیرد

پردازنده: ۲٫۸ گیگاهرتز دو هسته ای
رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای هارد دیسک: ۶ گیگابایتپ

توجه: قبل از شروع بازی وارد Settings شوید و Language را روی زبان انگلیسی (English) تنظیم کنید. در غیر این صورت بازی به زبان ژاپنی اجرا میشود.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط