دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه ۲۷۶ اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید با لینک رایگان و مستقیم

پس از مدتها روز بلخره شرکت بزرگ اینستاگرام نسخه ۲۷۶ خود را انتشار کرد. نسخه جدید که تمام راه های نفوذ و لاگ های اینستاگرام بطور کامل رفع شده است. اضافه شدن پانصد سرور جدید بر روی اینستاگرام با فضا های بسیار بالا دوباره اینستاگرام بار دیگر ثابت کرد که ادعا های خود در زمینه شبکه اجتماعی کم نیست. پس از اضافه شدن سرور ها جدید به این اپلکشین دوباره میتوانید فیلم ها و ویدیو های موسیقی جذاب خود که کیفیت بالاتری دارند رو آپلود کنید.

 نسخه 276 اینستاگرام

اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی در حال حاظر در دنیا میباشد که با شبکه های اجتماعی فیسبوک و یوتیوب در رقابت بسیار نزدیک پیش میرود. این شبکه اجتماعی هر ماه نسخه های جدید برای سیستم عامل اندروید و … عرضه میکند.

نگاهی به اپلکشین اینستاگرام در نسخه ۲۷۶ اینستاگرام

این اپلکشین از مهم ترین و حساس ترین اپلکشین های است که به امنیت و سرعت خود اهمیت میدهد. کمپانی بزرگ اینستاگرام بیش از ۳ سال فعالیت توانسته رضایت میلیون ها کاربر به خود جلب کند. اینستاگرام هنوز هم برای ما قدیمی نیست همیشه در ایران این اپلکشین مورد توجه مردم قرار دارد.

در نسخه جدید این اپلکشین سرور های جدیدی اضافه شده اند که هنگی و اپلود با سرعت بالا رو میتوانیم در این اپلکشین شاهد باشیم. اینستاگرام از بزرگترین مجموعه شبکه های اجتماعی حساب میشود. با اضافه شدن نسخه ۷۶ دوباره این برنامه به خود جان دیگری گرفت.

در این اپلکشین اضافه شدن فروشگاه از اتفاق های مهم در این نسخه میباشد. ک شما میتوانید با استفاده از فروشگاه اجناس خود را به فروش بگذارید.هم اکنون این برنامه رو از سافت دانلود بصورت رایگان دریافت کنید.

عنوان: دانلود رایگان اپلکشین اینستاگرام

نسخه:۷۶

حجم:۵۴ MB

منبع: Softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط