دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 9 views
  • بدون نظر

دانلود رایگان نسخه هک آیم نسخه ۳۵٫۱٫۱ بازی ساکر استار مخصوص سایت سافت دانلود ۹۸

گاهی اوقات ما برای پر کردن تفریح خود نیاز به بازی های سرگرم کننده همچون بازی های که دارای هیجان و مبارزه آنلاین تن به تن است. بازی های اندروید زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها ساعت فراغت خود را پر کنید. اما بازی محبوب دیگر بنام ساکر استار وجود دارد . بیش از ۱۰ سال است که در کشور ما این بازی ریشه گیری کرده است. طرفداران و علاقه مندان این بازی روز به روز اضافه میشود. در کشور ما کمتر کسی است که با این بازی آشنایی ندارد.

ورژن جدید هک آیم

ورژن جدید هک آیم طراحی شد؟

این بازی در نسخه های متفاوت از نسخه یازده گرفته تا نسخه سی و پتچ که در این مدت وارد بازار شده است. هر نسخه قبلی بازی و نسخه جدید آپدیت شگفت آوری برای پلیرهای ساکر استار ایجاد کرده است. نسخه های بروز شده دارای آیتم و مهره های متفاوتی وجود دارد. اما در این بازی یک نسخه آیم نیز انتشار میشود که مخصوص پلیر های حرفه ای است. در این نسخه آیم شما آیم مهره خودتون تا آخر صفحه مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از این نسخه میتوانید به راحتی شوت های از راه دور با دقت بیشتری بر روی دروازه تیم حریف بزنید. نسخه آیم نسخه دستکاری شده نسخه ساکر استار میباشد. این نسخه همراه با نقطه چین خود مهره نیز می باشد. شوت ها و ضربه های خودتون با دقت بسیار بالا هدف گیری کنید و سطح بازی خودتون نسبت به نسخه های معمولی بالاتر ببرید. این نسخه مخصوص اکانت های مینیکلیپ و فیسبوک میباشد. البته دقت کنید فیسبوک برا بعضیا میشه. اونهایی که نمیشه باید برنامه فیسبوک رو حذف کنید و هیچ ورژنی هم نباشه فقط همین یه ورژن بعد از طریق کروم یا همون گوگل برید فیسبوک رو وارد کنید اگر نشد دیگه از شانس بد خودشون است.

رفع مشکل فیلتر شدن بازی ورژن جدید هک آیم ساکر استار 

یکی از بزرگترین مشکل های که در سیستم اندروید و سایر آن اتفاق افتاده است باز نشدن این بازی در نسخه جدید است. که دلایل همچون تحریم ایران از این بازی میباشد.

برای رفع این مشکل میتوانید از برنامه Uu game boodter در فروشگاه مارکت یا کافه بازار تهیه کنید و سپس آن را نصب کنید.

با استفاده از این برنامه میتوانید در بازی نسخه های جدید به راحتی باز کنید. البته نا گفته نا ماند این نرم افزار به شما کمک میکند با پینگ پایین وارد بازی ساکر استار شوید.

سیستم اندروید: ۵ به بالاتر

رام گوشی: ۲ گیگ

حافظه اشغال در گوشی : ۷۵۰ مگابایت تقریبا

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط